Teslimatım ne kadar sürer?

Ürününüzün boyutuna bağlı olarak paletsiz ürünleriniz teslimat 1-3 gün sürer ( coğrafi kısıtlamalar geçerli değildir ). Ürün paletlenmişse, mallarınızın teslim süresi 4-6 gün sürer. Diğer ayrıntıları asağıda sizinle teyit edeceğiz.

Siparişim ne zaman gönderilecek?

Tüm siparişleri mümkün olan en kısa sürede göndermeyi hedefliyoruz. çoğu durumda aynı gün kargo yapılır. Siparişiniz tedarik edildikten, paketlendikten ve gönderildikten sonra, size siparişiniz için takip detayları ile birlikte bunu onaylayan bir e-posta göndereceğiz. Resmi Tatiller hariç siparişlerin yalnızca pazartesinden cumaya gönderildiğini lütfen unutmayın. Hafta sonu veya resmi tatil günlerinde verilen siparişler bir sonraki iş gününde gönderilir. Cumartesi veya pazar günleri kargo göndermediğimizi lütfen unutmayın.

Bir şey geldi ve ürünüm geldiğinde orada olamayacağım?

Teslim ettiğimiz tüm ürünler için bir imza gerektirir. Bu bir sorunsa lütfen mümkün olan en kısa sürede 0850 888 19 87’i arayarak bize bildirin ve teslimatı daha uygun bir güne yeniden denemeye çalışacağız, lütfen kuryenin teslimatı yeniden düzenlemek için bir ücret talep edeceğini unutmayın. 

Küçük bir sokakta yaşıyorum Banyo takımım nasıl gelecek?

Tüm büyük ürünlerimiz veya Banyo Dolapları, Klozet, Granit gibi ”paletli ürünler” bir nakliye firması ile gelecektir. Her zaman 18 tondan daha büyük olmayan ( yaklaşık bir çöp kutusu kamyonu) büyüklüğünde bir araç teslim etmeye çalışacaktır. Bu hala çok büyükse, lütfen önceden bize bildirin ve teslimatınız için daha küçük bir araç ayarlayacağız. Ne yazık ki, kuryelerimiz mülkünüze girmek için sigortalı değildir ve bu nedenle yeni banyonuzu mülkünüze mümkün olduğunca yakın teslim edilecektir, bu nedenle, belirtilen günde malları almak için yanınızda 1 veya 2 kişi daha olmasını rica ediyoruz.

Ürünümü satın aldım montaj yapıyormusunuz?

Sadece istanbul bölgesinde montaj hizmetimiz bulunmakta olup montajını yapmış olduğumuz ürün grubu banyo dolaplarıdır.

Siparişimi deponuzdan teslim alabilirmiyim?

Evet, siparişinizi verirken ödeme adımına gelmeden önce deponuzdan teslim alacağım seçeneğini seçin, siparişiniz hazır olduğunda bildirmek için sizinle iletişime geçeceğiz. Acilen siparişinize ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin, bunu bir kaç saat içinde hazırlayabiliriz.

Depo çalışma saatlerimiz pazartesinden cumartesiye 09:00 – 19:00 saatleri arasındadır.